آب کردن شکم در 6 هفته

http://s2.picofile.com/file/7158333652/%D8%A2%D8%A8_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%B4%DA%A9%D9%85_%D8%AF%D8%B1_6_%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87.jpg


تعجب نکنید واقعا میتوانید ظرف 6 هفته چربیهای شکمتان را آب کنید به شرط آنکه مطالب ذکر شده در زیر را کاملا مطالعه کرده و مو به مو رعایت کنید. پس اگر به سلامتی بدن و زیبایی آن اهمیت میدهید این مطلب را بخوانید تصمیم جدی بگیرید و از همین فردا شروع کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

http://s2.picofile.com/file/7158301177/1271014771.gif
نوشته شده توسط: علی در : پنجشنبه 21 مهر 1390 | نظرات()

ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت

http://s2.picofile.com/file/7158328060/%D8%B1%DB%8C%D8%B4%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D8%AA_%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA_%D8%9F_%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AD%D8%B3_%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D8%AA.jpg

اغلب روان‌شناسان توافق دارند که حسادت یکی از شایع‌ترین هیجانات انسانی است که مستقیماً به روابط بین افراد مربوط می‌شود. برخی از روان‌شناسان حتی ادعا کرده‌اند که اگر کسی اصلاً احساس حسادت نداشته باشد، در تعهد خود نسبت به رابطه با دیگران دچار کمبود خواهد بود...

عده ای از روان کاوان معتقدند که حسادت نتیجه ی آن است که فرد احساس آشفتگی ، ضعف و ناتوانی ، پوچی ، آسیب پذیری و ترس شدید می کند . انسان حسود ، علاوه بر این که آنچه دیگری دارد می خواهد ، آرزو و خواسته ی او این است که طرف مقابلش اصلاً آن چیز را نداشته باشد و از نارحتی و نداری شخص مورد نظرش احساس رضایت می کند . انسان حسود پشت سر دیگران آزارشان داده ، با غیبت از فرد او را ترور شخصیت می کنند . عده ای آنان را بر انگیخته و سبب آزارشان شود . این نوع حسادت بسیار بدخیم است . در خانواده هایی که بین فرزندان خود تبعیض قائل می شوند و در این کار زیاده روی می کنند فرزندان آنان به آسیب پذیری حاد دچار شده و به حسادت بدخیم می رسند ، آنان حالتی جبران کننده و تلافی جویانه می گیرند و علاقمند هستند آنچه دیگری دارد از او بگیرند و او را از داشتن آن چیز یا موقعیت محروم کنند. به طور کلی حسادت رفتار و عمل غیر عادی است که فرد در مقابل عدم موفقیت در رقابت و همچشمی با دیگران ( اعم از کودک یا بزرگسال ) از خود بروز می دهد . گاه این رقابت های خواسته یا ناخواسته در کنار نقص تربیتی در کودکان و نوجوانان باعث به وجود آمدن حسادت شده و در درون آنها ریشه می دواند و همه ی عمر آنان را آزار می دهد .

عمق برخی از احساسات درونی ما ،‌ ما را به تعحب وا می دارد. حسادت یكی از آن احساساتی است كه در شكاف های تاریك قلبمان كمین كرده و در نامناسب ترین موقعیت ها ظاهر می گردد. حسادت ریشه در احساس ناامنی دارد و اصولاً در نتیجه ترس از دست دادن ایجاد می گردد. حسادت وسواس گونه یك مرد به علت ترس از دست دادن همسر و یا دوستش است. كارگر به كارگر دیگر حسادت می ورزد زیرا می ترسد مقام و اعتبارش را از دست بدهد. ریشه حسادت ترس و ریشه‌ ترس، ناامنی است.

به زبان ساده تر : حسادت عبارت است از یک احساس منفی كه با دیدن امتیازی كه ما نداریم یا آرزو داریم که فقط خودمان آن را داشته باشیم، به ما دست دهد. حسادت یک احساس منفی است که با احساس اندوه، تكدر روح، نارضایتی از خوشبختی دیگران (خصوصا نزدیكان) همراه است. با توجه به آثار روحی روانی حسادت و مشكلاتی كه این احساس منفی در روابط بین انسان‌ها پیش می‌آورد و نارضایتی عمومی كه ایجاد می‌كند، چاره‌اندیشی برای مبارزه با آن ضروری به نظر می‌رسد.
انسان همواره علاقه‌مند به پیشرفت و تكامل بوده و هست. ضمیر ناخودآگاه انسان‌هایی كه روح و روان آنها پرورش كامل نیافته است، به این نقصان آگاه بوده و برای پرده‌پوشی آن تلاش می‌نمایدو چون در اثر ضعف و خودكم‌بینی قادر به تكمیل خود نیست، پیشرفت و موفقیت اطرافیان را مورد حمله قرار می‌دهد و تمام توان خود را برای از بین بردن آن به كار می‌گیرد. حال اگر ویروس حسد ضعیف باشد فقط خود شخص مبتلا را همچون خوره از درون نابود می‌كند ولی اگر قوی باشد، دیگری و دیگران را نیز از این عصیان، متضرر خواهد كرد.
حسادت وقتی به وجود می‌آید كه شخص احساس كند آنچه دارد، كمتر از آن چیزی است كه باید داشته باشد. هیچ‌چیزی وجود ندارد كه باعث حسادت نشود؛ مادی یا غیرمادی! به‌طور كلی، وقتی انسان حسودی می‌كند كه آنچه دیگری دارد برایش ارزش داشته باشد؛ مثلا کسی كه حوصله کار با کامپیوتر را ندارد، به كسی كه این كار را می‌كند، حسودی نخواهد كرد.
حسادت ویژگی رفتاری و شخصیتی ارثی نیست و در نتیجه با ایجاد و اجرای راهکارهای مناسب در خانواده و اجتماع می‌توان مانع پیشرفت و حتی بروز آن شد. بنابراین عوامل محیطی از دوران کودکی و در مراحل رشد باعث آن می‌شوند.
خیلی وقت‌ها به دیگران غبطه می‌خوریم ولی فکر می‌کنیم حسودی کرده‌ایم. تفاوت غبطه و حسادت چیست؟
غبطه معنای مثبت حسادت است و به عنوان آرزوی نعمت و سعادت دیگران را داشتن، بدون آرزو كردن زوال نعمت و سعادت آنان، معنی شده است. در واقع، حسادت و غبطه یك احساس هستند که فقط جهت‌شان با هم فرق می‌كند. حسادت جهت‌اش به سمت شخص دیگر است اما غبطه جهت‌اش به سمت خود فرد است؛ مثلا ما وقتی به فردی زیبا حسادت می‌كنیم، در دل می‌گوییم: «ای كاش زیبایی‌اش زایل شود» اما وقتی غبطه می‌خوریم، می‌گوییم: «من هم باید ورزش كنم و مراقب تغذیه‌ام باشم تا تناسب اندام پیدا كنم و پوستم شاداب و ظاهرم بهتر شود.» حسادت كه در نوع شدید آن باعث بروز پرخاشگری نسبت به طرف مقابل می‌شود، نوعى بیمارى روانى است که باید در پی درمان آن بود اما حسادت در اغلب اوقات، حاصل نداشتن اعتماد به نفس و عزت نفس در اشخاص است.

همه ما ، به دلایل متفاوت و با مجموعه ای از احساسات مختلف، در مرحله ای از زندگی خود حس حسادت را تجربه كرده ایم. به گفته آیالا مالاك پاینز (Ayala Malach Pines) روانشناس بالینی، " حسادت، واكنشی پیچیده است كه در زمان مشاهده شرایطی كه یك رابطه با ارزش یا كیفیت خاص موجود در آن را تهدید میكند، در شخص ایجاد میشود." حسادت معمولا در یك موقعیت با حضور سه نفر و در اثر وحشت از دست دادن شخص مورد علاقه ایجاد میشود.


حسادت را نباید با حس رشك یا غبطه یكسان دانست، هرچند این غلط مصطلح وجود دارد كه به كسی حسودی كردن، میتواند به معنای آرزوی داشتن مال، موقعیت یا خصوصیات این فرد باشد، در حالی كه حسادت، در زمانی ایجاد میشود كه شخص نگران از دست دادن مال، موقعیت یا فردی است كه در حال حاضر به خودش تعلق دارد. حسادت از این جهت واكنشی پیچیده است كه طیف وسیعی از احساسات ، افكار و رفتارها را درگیر میكند.

• احساساتی چون رنج، عصبانیت، خشم، اندوه، غبطه، ترس، حزن، تحقیر.

• افكاری چون رنجیدگی، عیب جویی، مقایسه با رقیب، نگرانی از ظاهر خود و ترحم به خود.

• رفتارهایی از قبیل احساس ضعف، تب و لرز، تردید و پرسش مداوم از خود و جستجوی دلیلی برای اطمینان یافتن، رفتارهای پرخاشجویانه و خشونت.

 

 شناخت و درك حس حسادت

 حس حسادت، اگر به ندرت و بسته به موقعیتهای خاص به سراغ ما بیاید، حسی طبیعی است و میتواند در یك رابطه، مثبت هم واقع شود. اما اگر حسادت شدید و نامعقول شود به مخربترین عوامل برای رابطه دوستانه و عاشقانه تبدیل میشود.

 آثار حسادت را می‌توان به 4 گروه زیر تقسیم کرد:
• آثار روانی: تاثیری که بر حالات روانی و خلق و خوی فرد تاثیر می‌گذارد و در او به‌صورت یک عقده ظاهر می‌شود.
• آثار رفتاری: شخص را وادار به صدمه زدن می‌کند؛ مانند بدگویی، افترا، گروکشی اطلاعات، چوب لای چرخ گذاشتن. حسادت آن بخش فعال روان را که همیشه آماده آزاررسانی و تجاوز به حقوق دیگران است، تقویت می‌کند.
• آثار ذهنی: حسادت مانند هر احساس منفی دیگری، انرژی‌ای از خود ساطع می‌کند که دیگران نسبت به آن بی‌تفاوت نمی‌مانند.
• آثار اجتماعی: این آثار معمولا باعث می‌شود فرد منفور شود.

http://s2.picofile.com/file/7158301177/1271014771.gif
برچسب ها: حسادت ، خداحافظی با حسادت ، فکر ، احساس ، کلام ، انرژی ، انرژی مثبت ، انرژی منفی ، ساطع شدن ، محیط ، پیرامون ، تخلیه انرژی ، درد ، حرف ، خشم ، کینه ، گرفتاری ، رنج ، قدرتمند ، زمین ، غصه خوردن ، آرامش ، سلامت ، خوشبختی ، تکنیک ، پوشش کحافظ ، تخلیهٔ انرژی منفی ، بغض ، تکنیک پاک کردن حسادت‌ها ، کینه‌ها ، بغض‌ها و خشم‌ها ، تنفس ، تکنیک انرژی شفابخش الهی ، شاخه گل ، روان شناسی ، روح و روان ، واکنش ، موفقیت ، حسود ، آقایان ، آقایان حسود ، آقایان حسودترند ، درمان حسادت ، راه های درمان حسادت ، دوروی از حسودان ، از ، از خود ، از خودمان ، از خودمان دور ، از رمز ، از چشم ، اول چطور ، اول چطور از ، باشد خودمان ، باعث حسادت ، به دور ، حسادت بپره ، حسادت را ، حسادت را از ، حسادت م ، خود دور ، خود دور کن ، خود را ، خودمان ، خودمان دور ، خودمان دور کن ، خودمان دور کنیم ، دانلود چطور ، دانلود چطور از ، دور ، دور کن ، دور کنیم ، را ، را از ، را از خود ، را از خودمان ، را ض ، را م بگذار ، مزاحم را ، مزاحم را از ، همسرمان احت را ، همسرمان احت را م بگذار ، و حسادت ، و حسادت بپره ، چطور ، چطور از ، چطور از رمز ، چطور حسادت ، چطور حسادت را ، چگونه حسادت ، چگونه حسادت را ، کنیم؟ ،
نوشته شده توسط: علی در : پنجشنبه 21 مهر 1390 | نظرات()

10 روش برای افزایش رضایت از زندگی

http://s2.picofile.com/file/7158316662/10_%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA_%D8%A7%D8%B2_%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C.jpg
در چند سال اخیر‌، روان‌شناسان و جامعه‌شناسان به بررسی اطلاعات درباره پرسشی پرداخته‌اند كه قبلاً‌ برای فلاسفه مهم بود: چه چیزی باعث رضایت ما می‌شود؟

پژوهشگران به این منظور تحقیقات گسترده‌ای در سراسر جهان انجام داده‌اند تا ببینند چگونه چیزهایی مانند پول، نگرش، فرهنگ، حافظه، تندرستی، نوع‌دوستی و عادات روزانه بر احساس بهروزی ما تأثیر می‌گذارد. حوزه جدید روان‌شناسی مثبت پر از یافته‌های جدیدی حاكی از آن است كه اعمال ما تأثیر چشمگیری بر احساس خوشبختی و رضایت ما از زندگی دارد. 10 راهبرد ثابت‌شده برای افزایش رضایت عبارتند از:

http://s2.picofile.com/file/7158301177/1271014771.gif
برچسب ها: وابط زناشویی ، عدم رضایت از زندگی ، عوامل عدم رضایت از زندگی ، عوامل عدم رضایت از زندگی زناشویی ، 10 روش برای رضایت از زندگی ، زندگس ، رضایت از زندگی ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، کیفیت خودروها در ایران ، میزان رضایت از خودروها در ایران ، محبوبترین خودروها در ایران ، خودروهای زیر ده ملیون ، خودروهای ارزان ، مقایسه ی قیمت خودروهای محبوب مشتریان ، خودرو ، خبر اقتصادی ، ندگی زیبا ، زیبایی های زندگی ، لذت بردن از زندگی ، احساس خوشبختی ، احساس آرامش ، احساس مفید بودن ، زندگی آرام ، زندگی آرامش بخش ، راه های رسیدن به یک زندگی آرام ، راه های رسیدن به خوشبختی ، احساس آرامش درونی ، آدم های غمگین ، زندگی سخت ، احساس پوچی و سردرگمی ، راه های لذت بردن از زندگی ، انجام کارهای خوب ، آرامش در زندگی ، حرفهای قشنگ برای آروم شدن ، زندگی زیبا و آرام ، زشت و زیبا در زندگی ، خارج شدن از حالت غم و اندوه ، غمناک ، غمکده ، قشنگی های جهان هستی ، شکر کردن خدا ، انسانهای شاد و خوشحال ، راه رسیدن به آرامش ، حس شیرین زنده بودن ، مطلبی در مورد رسیدن به آرامش ، زندگی را زنده نگه دارید ، 10 روش زیباتر كردن روابط-بهبود در روابط با دیگران-بهبود روابط-بهبود بخشیدن در روابط با دیگران- ،
نوشته شده توسط: علی در : پنجشنبه 21 مهر 1390 | نظرات()

جستجوی مطالب

بزودی
تبلیغات

درباره ما


موضوعات

امار و اطلاعات

    کل بازدید:
    تعداد نویسندگان :
    تعداد کل پست ها :
    آخرین بروز رسانی :

لینك دوستان

wikilnik
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic